Kontaktiraj nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Pokrajina, kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
SPARK 3PCB MMA aparat za zavarivanje
Tip: MMA zavarivači
Struja luka:20-200A
Frekvencija pulsa: 50/60 HZ
Struja pilot luka:20-200A
Nazivni radni ciklus: 60 posto
Opis
Brzi detalji
| Tip | MMA Welders |
| Struja luka | 20-200A |
| Frekvencija pulsa | 50/60 HZ |
| Struja pilot luka | 20-200A |
| Nazivni radni ciklus | 60 posto |
| Dimenzije | običaj |
| Upotreba | Zavarivanje |
| voltaža | 1PH230V |
| Snaga (W) | 3.9 KVA |
| Certifikat | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garancija | 1 godina |
| Obezbeđena postprodajna usluga | Online podrška, dostupna podrška trećih strana u inostranstvu |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Klasa izolacije | H |
| Ime proizvoda | spark black prijenosni aparat za zavarivanje mma 200 |
| Stepen zaštite | IP21S |
| Upotrebljiva elektroda | 1.6-3.2 mm |
| Supply Ability | 20000 komada/komada mjesečno |
Funkcija i karakteristike
1. Vrhunska IGBT tehnologija sa jednom ili tri PCB-a.
2. Beskonačna regulacija struje zavarivanja sa termičkom zaštitom.
3. Aluminijski namotani transformator, ekonomičan za amatersku i porodičnu upotrebu.
4. Mala DC mašina za zavarivanje posebno usvaja tehnologiju proporcionalne kontrole potiska, podešavanje jednog prekidača, jednostavnu operaciju zavarivanja.
5. Isporučuje se u kompletu sa držačem elektrode, stezaljkom za uzemljenje, kacigom i četkom za zavarivanje, kartonskom kutijom.
6. Termostatska zaštita, zaštita od prenapona, zaštita od prenapona, zaštita od podnapona, pogodna za MMA različitih metala;
7. Primjenjivo za zavarivanje svih vrsta crnih metala kao što su niskougljični čelik, srednje ugljični čelik i legirani čelik itd.
8. Potrošnja energije bez opterećenja manja od 100W, u usporedbi s tradicionalnim aparatom za zavarivanje, ušteda energije do 50 posto




Popularni tagovi: Spark 3pcb mma aparat za zavarivanje, Kina Spark 3pcb mma aparat za zavarivanje proizvođači, dobavljači, tvornica, мма иретеп йәбештереү алмаштырыусы, иретеп йәбештереү баҙары, мма иретеп йәбештереү хеҙмәте, мма иретеп йәбештереү ныҡлы продукция, иретеп йәбештереү нержавеющий тимер, мма иретеп йәбештереү машинаһы өсөн автомобиль ремонтлау
Moglo bi vam se i svidjeti















