Kontaktiraj nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Pokrajina, kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Heavy Duty MMA aparat za zavarivanje
Tip: Oprema za zavarivanje pod vodom, aparat za zavarivanje luka 200
Struja luka:80-200 A
Frekvencija pulsa: 50/60 HZ
Nazivni radni ciklus: 10 posto
Opis
Brzi detalji
| Tip | Oprema za zavarivanje pod vodom, aparat za zavarivanje arc 200 |
| Struja luka | 80-200 A |
| Frekvencija pulsa | 50/60 HZ |
| Nazivni radni ciklus | 10 posto |
| Dimenzije | 47*26,5*31,5 cm |
| voltaža | može se prilagoditi |
| Snaga (W) | 8.4 KVA |
| Težina (KG) | 3,6 KG |
| Certifikat | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garancija | 1 godina |
| Obezbeđena postprodajna usluga | Online podrška, dostupna podrška trećih strana u inostranstvu |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Ulazni napon | 230V |
| Frekvencija | 50/60Hz |
| Klasa izolacije | H |
| Ime proizvoda | Jeftini inox igbt inverter 200 mma lučni zavarivači |
| Supply Ability | 20000 komada/komada mjesečno |
| Detalji o pakovanju | karton |
| Luka | Ningbo luka |
Funkcija i karakteristike
1. Koristite IGBT tehnologiju, znatno poboljšava pouzdanost mašine.
2. Monofazni AC, hlađen ventilatorom, napredan izgled, jednostavan za rukovanje.
3. Beskonačna regulacija struje zavarivanja sa termičkom zaštitom.
4. Visok radni ciklus, znatno poboljšava efikasnost zavarivača, štedi energiju.
5. Aluminijski namotani transformator, ekonomičan za amatersku i porodičnu upotrebu.
Luk lak za pokretanje, malo prskanja, stabilna struja i dobro formiranje
6. Isporučuje se u kompletu sa držačem elektrode, stezaljkom za uzemljenje, kacigom i četkom za zavarivanje, kartonskom kutijom.
7. Auto-adaptive, ARC Force dobro oblikovanje, anti-stick.




Popularni tagovi: mašina za zavarivanje za teške uslove rada, Kina proizvođači, dobavljači, fabrika za mašine za zavarivanje mma za teške uslove rada, мма иретеп йәбештереү инструкцияһы, мма иретеп йәбештереү оҙайлы продукция, иретеп йәбештереү, иретеп йәбештереү хаҡы, мма иретеп йәбештереү процесы, мма иретеп йәбештереү тамыры
Moglo bi vam se i svidjeti
















