Kontaktiraj nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Pokrajina, kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Popularni mali transformator hobi aparat za zavarivanje
Struja luka:80-200 A
Frekvencija pulsa: 50/60 HZ
Struja pilot luka:80-200 A
Nazivni radni ciklus: 10 posto
Tip motora: AC motor
Opis
Brzi detalji
| Struja luka | 80-200 A |
| Frekvencija pulsa | 50/60 HZ |
| Struja pilot luka | 80-200 A |
| Nazivni radni ciklus | 10 posto |
| Tip motora | AC motor |
| Dimenzije | 35*22*29 cm |
| Upotreba | Zavarivanje |
| voltaža | može se prilagoditi |
| Snaga (W) | 5.2-9.6KVA |
| Certifikat | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garancija | 1 godina |
| Obezbeđena postprodajna usluga | Online podrška, dostupna podrška trećih strana u inostranstvu |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Ulazni napon | 230V |
| Frekvencija | 50/60Hz |
| Klasa izolacije | H |
| Supply Ability | 50000 komada/komada mjesečno |
| Detalji o pakovanju | karton |
| Port | Ningbo luka |
Funkcija i karakteristike
1. Kompaktna mašina za zavarivanje sa odličnim performansama, jednofazna AC, hlađena ventilatorom, prenosiva sa ručkom,
2. Beskonačna regulacija struje zavarivanja sa termičkom zaštitom.
3. Aluminijumski namotani transformator, ekonomičan za amatersku i porodičnu upotrebu.
4. Kontinuirana struja AC izlaz, trenutno zavarivanje se može lako podesiti
5. Isporučuje se u kompletu sa držačem elektrode, stezaljkom za uzemljenje, kacigom i četkom za zavarivanje, kartonskom kutijom.
6. Automatski sistem zaštite od temperature, hlađenje ventilatora, visoka efikasnost i sigurnost
Popularni tagovi: popularni mali transformator hobi aparat za zavarivanje, Kina popularni mali transformator hobi aparati za zavarivanje proizvođači, dobavljači, tvornica, иретеп йәбештереүҙе һибә., ул сертификатлы иретеп йәбештереү машинаһы, цесертификатлы иретеп йәбештереү машинаһы, хәүефһеҙ иретеп йәбештереү машинаһы
Moglo bi vam se i svidjeti













