Kontaktiraj nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Pokrajina, kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
BX1-200Aparat za zavarivanje naizmeničnom strujom
Vrsta: BX1-315
Struja luka:60-315A
Frekvencija pulsa: 50/60 Hz
Struja pilot luka:60-315A
Nazivni radni ciklus: 70 posto
Opis
Brzi detalji
| Tip | BX{0}} |
| Struja luka | 60-315A |
| Frekvencija pulsa | 50/60HZ |
| Struja pilot luka | 60-315A |
| Nazivni radni ciklus | 70 posto |
| Tip motora | AC motor |
| Dimenzije | 63X49X74CMS |
| Upotreba | WELDING |
| voltaža | 230V |
| Snaga (W) | 24.3KVA |
| Certifikat | CE,ROHS,GS,EMC,ISO9001 |
| Garancija | 1 godina |
| Obezbeđena postprodajna usluga | Besplatni rezervni dijelovi |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Supply Ability | 50000 komada/komada mjesečno |
| Detalji o pakovanju | Karton |
| Luka | Ningbo |
Funkcija i karakteristike
1. Visokoučinkoviti jednofazni aparati za zavarivanje elektroda na kotačima, ventilatorom hlađeni za naizmjeničnu struju (AC),
2. Beskonačna regulacija struje zavarivanja sa termičkom zaštitom.
3. Aluminijski namotani transformator, ekonomičan za amatersku i porodičnu upotrebu.
4. Isporučuje se u kompletu sa držačem elektrode, stezaljkom za uzemljenje, kacigom i četkom za zavarivanje, kartonskom kutijom.
5. Široko se koristi u tvornici, brodogradilištu, građevinskom polju itd.
6. Profesionalno zavarivanje naizmjeničnom strujom (AC), može raditi kontinuirano, može automatski balansirati kada napon oscilira
7. Stabilan luk, malo prskanja, duboka penetracija, osigurava dobar kvalitet zavarivanja



Popularni tagovi: bx1-200aparat za zavarivanje naizmjeničnom strujom, Kina bx1-200aparat za zavarivanje naizmjeničnom strujom proizvođači, dobavljači, tvornica, иретеп йәбештереү сифаты сифаты, цесертификатлы иретеп йәбештереү машинаһы, иретеп йәбештереүҙе һибә., ул сертификатлы иретеп йәбештереү машинаһы, хәүефһеҙ иретеп йәбештереү машинаһы, электрод тотоусы
Moglo bi vam se i svidjeti












