Kontaktiraj nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Pokrajina, kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
DC jednofazni TIG aparat za zavarivanje
Tip: Argon aparat za zavarivanje
Materijal / Metal obrađen: nerđajući čelik i željezo
Nazivni ulazni napon: 230 V
Max. Kapacitet snage: 7,1 kVA
Izlazni polaritet: DC TIG
Opis
Brzi detalji
| Tip | Aparat za zavarivanje argonom |
| Materijal / Metal obrađen | Nerđajući čelik i gvožđe |
| Nazivni ulazni napon | 230 V |
| Max. Kapacitet snage opterećenja | 7,1 kVA |
| Izlazni polaritet | DC TIG |
| Nazivni radni ciklus @40 stepeni (TIG) | 60 |
| Nazivna izlazna struja (TIG) | 10-250 A |
| Nazivni izlazni napon (TIG) | 60 V |
| Frekvencija pulsa | 50/60 HZ |
| Struja pilot luka | 10-250A |
| Nazivni radni ciklus | 60 posto |
| Tip motora | DC MOTOR |
| Dimenzije | običaj |
| Upotreba | Zavarivanje |
| voltaža | 1PH 230V |
| Certifikat | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garancija | 1 godina |
| Obezbeđena postprodajna usluga | Online podrška, dostupna podrška trećih strana u inostranstvu |
| Ključne prodajne tačke | Jednostavan za rukovanje |
| Težina (KG) | 11 KG |
| Servis nakon garancije | Online podrška |
| Primjenjive industrije | Građevinski radovi |
| Lokacija lokalne usluge | Nema |
| Lokacija izložbenog prostora | Nema |
| Faktor snage | 0.93 COS |
| Stepen zaštite | IP21S |
| Klasa izolacije | H |
| Snaga (W) | 7.1KVA |
| Supply Ability | 20000 komada/komada mjesečno |
| Detalji o pakovanju | karton |
Funkcija i karakteristike
1. Napredna (IGBT) inverterska tehnologija.
2. DC jednofazni, single PCB tehnologija, atraktivniji dizajn.
3. Izvor napajanja zasnovan na inverteru obezbeđuje konzistentniji luk zavarivanja uz manje energije
4. Lako za pokretanje luka, manje prskanja, termostatska kontrola, automatska zaštita od prenapona.
5. Lagan, kompaktan, jednostavan za rukovanje.
6. Primjenjivo za zavarivanje svih vrsta niskougljičnog čelika, srednjeg ugljičnog čelika i legiranog čelika, itd.





Popularni tagovi: DC jednofazni tig aparat za zavarivanje, Kina DC jednofazni tig aparat za zavarivanje proizvođači, dobavljači, tvornica, тиг иретеп йәбештереү машинаһы өсөн туҙанлы мөхит, тиг иретеп йәбештереү машинаһы менән аяҡ педаль идара итеү, тип иретеп йәбештереү машинаһы өсөн тыныс ҡөҙрәт иретеп йәбештереү, тиг иретеп йәбештереү машинаһы өсөн туҙанлы ҡөҙрәт иретеп йәбештереү, тиг иретеп йәбештереү машинаһы өсөн торба иретеп йәбештереү, юғары сифатлы иретеп йәбештереү машинаһы
Moglo bi vam se i svidjeti

















