Kontaktiraj nas
- Xinkaihe Industrijski Zona, Chengdong Ulica, Wenling Okrug, Taizhou Grad, Zhejiang Pokrajina, kina
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Multifunkcionalni MIG aparat za zavarivanje
Materijal / Metal obrađen: nerđajući čelik
Nazivni ulazni napon: 230
Vrsta topljenja žice: Prijenos sprejom
Max. Kapacitet snage opterećenja:11.9
Nazivni radni ciklus @40 stepeni (MIG):60
Opis
Brzi detalji
| Materijal / Metal obrađen | Nehrđajući čelik |
| Nazivni ulazni napon | 380 |
| Vrsta topljenja žice | Sprej Transfer |
| Max. Kapacitet snage opterećenja | 11.9 |
| Nazivni radni ciklus @40 stepeni (MIG) | 60 |
| Brzina uvlačenja žice | 0.8-1.2 cm |
| Stanje | Novo |
| Mjesto porijekla | Zhejiang, Kina |
| Brand Name | Spark |
| Dimenzije | 56*29*52 cm |
| Upotreba | Zavarivanje |
| voltaža | 3PH/380V |
| Certifikat | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Garancija | 1 godina |
| Obezbeđena postprodajna usluga | Online podrška, dostupna podrška trećih strana u inostranstvu |
| Primjenjive industrije | Prodavnice građevinskog materijala, Građevinski radovi |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Stepen zaštite | IP21S |
| Tip | cijena aparata za mig zavarivanje |
| Težina | 21 kg |
| Snaga (W) | 11,9 kw |
| Supply Ability | 50000 komada/komada mjesečno |
| Detalji o pakovanju | Karton |
| Luka | Ningbo, Šangaj |
Funkcija i karakteristike
1. Inverter MIG zavarivač, visoki radni ciklus sa visokom efikasnošću.
2. 2T/4T funkcije, sa funkcijom samozaključavanja, pogodne za automatsko izvođenje.
3. Stabilne performanse, odgovara širokom rasponu napona (15 posto).
4. Malo prskanja od zavarivanja, duboki bazen za zavarivanje i dobra glava za zavarivanje.
5. Pogodno za profesionalni rad.
6. Sa odvojenim dodavačem žice, lako obavljajte teške poslove.
7. Dizajn modula za dugo trajanje







Popularni tagovi: multifunkcionalni mig aparat za zavarivanje, Kina multifunkcionalni mig aparat za zavarivanje proizvođači, dobavljači, tvornica, персонализацияланған миг иретеп йәбештереү машинаһы, иретеп йәбештереү машинаһын алмаштырыусы, ҡатмарлы формалар өсөн миг иретеп йәбештереү машинаһы, еңел миг иретеп йәбештереү машинаһы, ҡул миг иретеп йәбештереү машинаһы, юғары сифатлы миг иретеп йәбештереү машинаһы
Moglo bi vam se i svidjeti
















